No vizītkartes līdz augstas kvalitātes Foto grāmatai.

Maketēšana, dizaina izstrāde, grafiskās programmas

Neatkarīgi no tā, vai būsiet izlēmis izgatavot savu personalizēto vizītkarti, kalendāru, vai pat fotogrāmatu, tad lai to varētu reproducēt uz kāda no izvēlētajiem materiāliem tam būs nepieciešams izveidot maketu kādā no grafiskajām programmām.

Mūsdienās maketus izgatavo daudz un dažādās programmās, kā piemēram Adobe Ilustrator, Photoshop, InDesign, CorelDraw, Quark u.c.


Nav svarīgi kādā programmā to dara un kas to dara, tomēr svarīgi ir tas, cik pareizi tas tiek izdarīts. Vajadzētu atcerēties, ka papīru var apdrukāt tikai vienu reizi un ja makets būs izgatavots nepareizi, nodrukāts uz papīra un atklāts, ka kaut kas bija paredzēts savādāk, tad kļūdu izlabot varēs tikai pārtaisot maketu un pārdrukājot to par jaunu uz cita materāla. Tas radīs dubultas projekta izmaksas un termiņa kavēšanu.

Mana pieredze
Daudzu gadu laikā esmu izveidojis neskaitāmus maketus paredzētus gan drukai dažādās tehnoloģijās, gan paredzētus izvietošanai interneta vietnēs. Esmu ļoti labi pazīstams ar pirmsdrukas, drukas un pēcdrukas procesiem, tapēc nekautrējoties varu piedāvāt savu palīdzību maketu sagatavošanā drukai ofseta drukā, sietspietē, karstspiedē, digitālai drukai, vai vienkārši izvietošanai internetā.

Foto grāmata - "Latvija no putna lidojuma"

Latvija no putna lidojuma

Fotogrāfiju autors - Gvido Puķe | Fotogrāfiju apstrāde - Jānis Eglis | Maketētājs - Sandis Freimanis | Tehniskais atbalsts - Jānis Mickevičs

Skaistākās Latvijas vietas vienuviet fotogrāmatā "Latvija no putna lidojuma"

Lidojot pāri Latvijai un apbrīnojot tās skaistumu, domāju, vai daudzi to redz, kaut gan tas pieder mums visiem. Parādīt Latviju, skatītu ar pilotu acīm, apvienoja trīs pilotus kopīga projektā. „Latvija no putna lidojuma” nav tikai fotoalbums, tā ir grāmata, kas iztēlē piedāvā Latvijas senās vietas un vēsturiskās ziņas ieraudzīt 21. gadsimta skatījumā. Tā parāda pāri visam pastāvošo dabas varenumu un skaistumu. Grāmata ir 100% pilotu prieka izpausme, to radījuši cilvēki, kuri labāk lido nekā staigā pa zemi. Šo lidojumu īstenoja trīs draugi - pilots-fotogrāfs Gvido Puķe, pilots Jānis Smildziņš un pilots Arūnas Rupkus. Lai taptu grāmata, nolidotas vairāk kā 30h, fotografēts saulrietos un saullēktos, būts gandrīz visā Baltijas jūras piekrastē Latvijā un lidots no Kurzemes smilšu kāpas līdz Latgales dziļākiem nostūriem, no Ziemeļvidzemes upju lokiem līdz Leišmalei. /G. Puķe

flyvision.lv latvija no putna lidojuma

Foto grāmata - "Latvijas Bērni"

Latvija no putna lidojuma

Fotogrāfiju autors - Valters Poļakovs | Maketētājs - Sandis Freimanis

Sadarbībā ar Arte's studio, atbalstot projektu "Misija Pakāpieni"

2012.gada 18. Maijā tika atklāta fotogrāfa Valtera Poļakova personālizstāde "Latvijas bērni".
Izstādes norises laiks bija 18.05.2015 - 30.05.2012. Izstāde atbalstīja projektu "Misija Pakāpieni" - bērnus maznodrošinātās ģimenēs un grūtnieces krīzes situācijā.
Par godu šai izstādei, tika izveidota grāmata "Latvijas Bērni". | www.arsaknemtevzeme.lv |

Visi ievāktie ziedojumi par grāmatu tika nodoti labdarībai.

Foto grāmata - "Latvijas Bērni"

Foto grāmata - "Latgale - Zilo ezeru zeme"

Latvija no putna lidojuma

Fotogrāfiju autors - Gvido Puķe | Fotogrāfiju apstrāde - Jānis Eglis | Maketētājs - Sandis Freimanis | Tehniskais atbalsts - Jānis Mickevičs

Latgales skaistie ezeri un plašumi fotogrāmatā "Latgale - Zilo ezeru zeme"

Itu albumu as veltu sovai dzymtyjai Latgolai - zjamei, kurymā munys
dzymtys sakņis i kurymā munys jūtys i sirds.

/Juoņs Stankevičs
albuma idejis autors